Profesionálne bielenie zubov

Biely úsmev – zdravé zuby – je dar, ktorý si môže dopriať každý z nás a je pre každého. Túžite po bielych zuboch a máte obavy z dlhého a komplikovaného procesu?

Okrem dentálnej hygieny, ktorá patrí k prvým krokom k dokonalému úsmevu si môžete dopriať profesionálne bielenie zubov. U mňa v ambulancii ponúkam BIELENIE ZUBOV – PODĽA OČAKÁVANIA KLIENTA.

Profesionálne bielenie zubov môže vykonávať len stomatológ, alebo dentálny hygienik!

CLICK - opakovanie

Rýchle, šetrné bielenie, ktoré si môžete dopriať opakovane po každej dentálnej hygiene. Je určené pre tých, ktorí hľadajú rýchle a praktické riešenie ešte belšieho úsmevu. Stačí len 15 min. a po každom ošetrení môžu byť vaše zuby výrazne jasnejšie.

TOUCH - umocnenie

Intenzívne, šetrné bielenie vám umožní dosiahnuť hlbšie a trvalejšie bielenie zubov počas jedného sedenia. Nevyvoláva citlivosť zubov a môže sa opakovať častejšie bez poškodenia skloviny.

ULTRA - profesionálne bielenie zubov 35% peroxidom

Vhodné riešenie zložitejších prípadov ako sú zuby s veľmi tmavým sfarbením, alebo zuby postihnuté vážnejšími formami sfarbenia v dôsledku farmakoterapie. Vhodné maximálne 1 krát do roka.

PUREWHITENING - kombinované bielenie zubov

Ide o bielenie s garanciou výsledku a trvanlivosti. Pri prvom stretnutí vám zhotovím odtlačky zubov. Presné odtlačky sú kľúčovým faktorom v 14-20 dňovom procese bielenia zubov v domácom prostredí. Po vyhotovení nosičov vám odovzdám bieliaci gél. Po cca 2 týždňoch. domáceho bielenia absolvujete finálne bielenie v ambulancii.

Každé profesionálne bielenie závisí od individuálneho stavu klienta. Pred bielením zubov je vhodné absolvovať dentálnu hygienu a zároveň ponúkam osobnú konzultáciu o možnosti bielenia a vhodnom výbere typu profesionálneho bielenia.

Cenník bielenia zubov

All inclusive - dentálna hygiena + Click bielenie 85 €
Bielenie zubov - Click (15min) 50 €
Bielenie zubov - Touch 130 €
Bielenie zubov - Ultra 210 €
Kombinované bielenie zubov Purewhitening 350 €